Stadnina Husaria

Stosunkowo niewielka - za to w pełni profesjonalna - placówka agroturystyczna, której jednym z głównych atutów jest własna stadnina koni. Stajnia, siodła, uzdy, wędzidła, lonże, rozkładane przeszkody, jeździeckie hełmy, narzędzia do pielęgnacji, no i wyjątkowe zwierzęta - Husaria ma wszystko, czego potrzeba do jazdy konnej.

Tyczy się to zarówno początkujących jeźdźców, jak też tych, którzy swoimi umiejętnościami zawstydziliby polskiego szlachcica o wybujałej fantazji z XVI-XVII wieku. Wśród koni są klacze, ogiery, wałachy oraz mniejsze kuce - niektóre szczególnie charakterne.

Stadnina Husaria w Sarbinowie oferuje fachowe lekcje jazdy wierzchem, wycieczki po okolicznych plażach, łąkach i lasach oraz przejażdżki bryczkami.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Stadnina nazwą nawiązująca do czasów, kiedy w Rzeczpospolitej konie były wyjątkowo hołubionymi zwierzętami. Jazda na wiernym wierzchowcu po sarbinowskich plażach, lasach i łąkach z pewnością będzie przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. W razie potrzeby można wziąć kilka jeździeckich lekcji, albo wręcz przeciwnie - rozsiąść się wygodnie w bryczce niczym szlachta.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz