Nasze propozycje atrakcji na rodzinne wczasy nad morzem w Chłopach

Nasze propozycje atrakcji na rodzinne wczasy nad morzem w Chłopach

Zachodniopomorskie Chłopy to zaciszna wieś letniskowa nad morzem, której podstawowymi walorami turystycznymi są piaszczyste plaże, korzystny dla zdrowia klimat oraz piękne okoliczności przyrody. Jeśli natomiast chodzi o atrakcje typowo dla dzieci, to raczej nie ma co spodziewać się szerokiej palety wrażeń. Chyba, żeby zorganizować parę krótkich, rodzinnych wypadów z Chłopów do paru pobliskich miejscowości.

Owszem, w sezonie wakacyjnym pojawiają się wszelkiego typu gry, automaty, dmuchane trampoliny, stanowiska eurobungee, objazdowe (i małe) wesołe miasteczka i tego typu tymczasowe atrakcje. Standard nad polskim morzem, który nie zadowoli wszystkich dzieci. Dlatego odpoczywając w Chłopach warto zawczasu zaplanować parę wycieczek do ciekawych, zapewniających sporo rozrywki miejsc. Redakcja noclegi.net.pl ma 5 konkretnych, sprawdzonych propozycji:

Dodano: 2018-04-05 12:41:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
5.04.2018 13:06

Warto jeszcze wspomnieć o okolicznych aquaparkach - tak w ramach alternatywy na wypadek niepogody, kiedy dzieciaki koniecznie chcą się popluskać i pobawić w wodzie. W grę wchodzą albo Koszalin z bodaj największym parkiem wodnym w tej części Pomorza, a także Łazy - obiekt mniejszy, ale chyba bliżej Chłopów i też ma dość dużo atrakcji.

Dodaj komentarz