Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Chłopów do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Chłopów, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Chłopach z pewnością potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na prostą obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają też komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 15:02:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
7.12.2015 08:29

Korzystamy z programu NFhotel już od jakiegoś czasu i w naszym obiekcie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z przejrzystymi warunkami korzystania i bezpłatny. co jest dużym plusem! Bardzo ułatwia nam kontrolę nad rezerwacjami. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 08:30

W naszym obiekcie używamy tego programu i jesteśmy zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe- przypominacze, czat czy raporty, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodawane są ekspresowo.

Dodaj komentarz