Przemyślenia nt. konferencji i Chłopów nad morzem

Jednym z najbardziej podstawowych walorów turystycznych miejscowości Chłopy - zaraz za położeniem nad samym morzem - jest zaciszna, spokojna atmosfera. Czyli kompletne przeciwieństwo tego, co świat wielkiego biznesu (i nauki w sumie też) wybiera przy dobieraniu lokalizacji na kolejne konferencje. W końcu zapewnienie noclegu uczestnikom dużych zjazdów nie wystarczy, potrzebne jest też coś ze świata rozrywki i relaksu.

Poza sezonem w Chłopach raczej nie ma zbyt wielkiego wyboru spośród dostępnych atrakcji. W zasadzie to i funkcjonujące tutaj obiekty noclegowe nie mogą się pochwalić szczególnie rozbudowanym zapleczem konferencyjnym. Chyba nie będzie wielkim nadużyciem teza, że jak dotąd sale z właściwym wyposażeniem dałoby się policzyć na palcach - i może wystarczyłaby do tego jedna ręka niezbyt wprawnego drwala po przejściach. Do najlepszych ofert ze specjalistycznego portalu https://konferencje.net.pl/ miejscowym jeszcze daleko, ale pierwsze jaskółki zmian na lepsze w tej kategorii da się (na upartego) dostrzec.

Rzecz jasna krajowa czołówka jest daleko z przodu, całkowicie poza zasięgiem - i to nie tyle rąk, co w ogóle wzroku - Chłopów. Bo gdzie malownicza wioseczka nad morzem, a gdzie wielka metropolia. Gdy rzecz rozchodzi się o sale konferencyjne Kraków to w Polsce niezagrożony numer jeden.

Dodano: 2017-09-19 16:03:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz