Uśmiechnięte dziecko to...

... wypoczęci rodzice? Wiedzą to szczęśliwi, którzy na wakacjach czy urlopie zabrali swoje pociechy w Karkonosze. Góry, piękne widoki, wyśmienite jedzenie oraz wiele innych atrakcji... dla dorosłych to raj na ziemi. Często jednak nasze dzieci nie doceniają tych rajskich wygód - Pensjonat Karkonoski SPA*** jednak wpadł na świetny pomysł, jak zapewnić im zabawę idącą w parze z bezpieczeństwem. Ciekawi? Zobaczcie to sami:

Karpacz

Autor: KM Studio

Najmłodsi goście mają pełen pakiet, od huśtawek i baniek mydlanych, po wesołe kuleczki ryżowe na śniadanie - na pewno uśmiechną się na ich widok, a energię po pysznym śniadanku mogą wykorzystać do zabawy w specjalnej sali zabaw, lub oglądania z rodzicami górskich szlaków - profesjonalne nosidełka tylko czekają. A dla łakomczuchów są organizowane warsztaty pieczenia ciasteczek!

Gdy tata będzie pilnować pociechy, mama może skorzystać z pełnej oferty SPA, od masażu po maseczki - albo napić się pysznego wina na letnim tarasie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zamienić role i wypuścić zmęczonego tatę na bilard - dla każdego znajdzie się coś dobrego. Piękne pokoje z możliwością wynajęcia wersji Premium, internet Wi-Fi w całym obiekcie, to nie wszystko, co oferuje Pensjonat Karkonoski SPA*** - kto mówił, że wszystkim nie dogodzisz?

Jeśli chcesz poznać inne oferty, kliknij:

Dodano: 2014-11-07
Komentarze (0)
Dodaj komentarz